GEFRAN GFX4-IR

 
 

„Gefran“ siūlo sprendimą: GFX4-IR serijos reguliatorių, skirtą kaitinimui skirtingų bangos ilgių IR (infraraudonosiomis) lempomis.

IR lempų šildymo technologija yra vis dažniau taikoma plastikų pramonėje. Tokia technologija naudojama įvairiose procesuose, pradedant nuo PET butelių , nuo baldų apdailos iki silicio plokštelių apdirbimo. Šis produktas puikiausiai tinka bekontakčiai technologijai, kuomet produktas nesiliečia (arba negali liestis) su kaitinimo elementu.

Infraraudonųjų lempų naudojimas turi daug privalumų: geresnė procesų kontrolė, sumažina šilumos išsklaidymą, naudojant sudėtingas technologijas, atsiranda galimybė nukreipti šilumą į reikiamą produkto tašką ar procesą.

GFX4-IR, esant nulinio perėjimo režimui („Zero crossing“), sugeba valdyti ir reguliuoti atskiras pusbangias, kontroliuoti radiacijos stabilumą pašalinant mirgėjimą. IR lempos, ypač trumpųjų bangų diapazone, turi labai ilgą reakcijos laiką ir netiesinę priklausomybę tarp šaltų ir darbinėje temperatūroje esančių lempų. Jeigu kaitinimo elementai nebuvo tinkamai kontroliuojami, gali atsirasti mirgėjimas, kuris generuoja nestabilią temperatūrą apie produktą, bei sutrumpina elemento gyvavimo trukmę Be to, GFX4-IR nesukuria tinklo trikdžių, todėl panaikina būtinybę papildomai įdiegti brangius tinklo filtrus į prietaisus.

Šis sprendimas turi daugybę funkcijų: sklandus paleidimas, piko ir RMS srovės valdymas, fazių asimetrijos funkcijos, įtampos, srovės ir galios funkcijos ir t.t.

GFX4-IR yra „all-in-one“ sprendimas su 4 valdikliais, 4 SCR galios kontaktais, 4 srovės transformatoriais, 4 įtampos transformatoriais, 4 saugikliais ir 4 saugiklių laikikliais, geriausias derinys, kuris sutaupo vietos skyde bei palengvina instaliavimą.

Taip pat gali būti naudojama sąsaja su "Profibus DP", "Profinet" "DeviceNet, CANopen, Modbus TCP, Ethernet IP ir EtherCAT.

GFX4-IR yra keturių nepriklausomų ciklų valdiklis, skirtas valdyti energiją.
GFX4-IR yra kompaktiškas įrenginys apimantis skirtingus technologinius elementus, pavyzdžiui:

 • valdiklis
 • kieto kūno relė (SSR)
 • srovės transformatorius
 • saugiklių blokas (papildoma funkcija)

Galutinis rezultatas: sutaupyta vietos skyde bei mažesnis kabelių kiekis. GFX4-IR valdo mikroprocesorius, kurie nepriklausomai kontroliuoja keturias kontrolės kilpas. Taip pat veikia specialiai sukurta funkcija, skirta valdyti vienfazėms ir 3-fazėms apkrovoms esant žemai ir aukštai temperatūrai, vidutinio ilgio ir trumpųjų bangų infraraudonųjų spindulių lempoms, bei transformatorių pirminėms grandinėms valdyti.

Daugelis programos funkcijų yra koreguojamos, įskaitant:

 • „Zero crossing“ pastovus ciklas, esant pastoviai apkrovai
 • Vidutinio bangų ilgio IR lempų uždegimas kintamojo ciklo metu sistemoms su maža šilumos inercija
 • Vienetinis ciklas Trumpųjų bangų ilgio IR lempos mirgėjimo sumažininimas per vieną ciklą
 • Fazių asimetrijos kontrolė su ribine srove trumpųjų bangų ilgio IR lempoms, sklandaus paleidimo, bei stabdymo funkcija su ribota maksimalia RMS

GFX4IR pilnai nuskaito srovės, įtampos ir temperatūros lygių parodymus:
 Srovė:

 • Visiškai arba dalinai dingusios apkrovos signalizavimas
 • “Teach-in” funkcija, savarankiškam mokymuisi kilus alarmui dėl apkrovos
 • Perspėjimo signalas esant trumpam jungimui
 • Trumpojo jungimo esant apkrovai ar viršsrovių perspėjimo signalas
 • Nesubalansuotos trijų fazių apkrovos signalizacija

Įtampa:

 • Fazės dingimo trijų fazių sistemoje perspėjimas
 • Teisingų fazių sujungimo indikacija

Temperatūra:

 • Numatyta temperatūros viršijimo indikacija

Labai paprasta pakeisti parametrus teisingai ir saugiai vadovaujantis pateikta instrukcija. GFX4-IR lengvai pajungimas per sąsajas, pradedant nuo paprasčiausio Modbus iki Profibus DP, CANopen, Profinet, DeviceNet, Modbus RTU, Ethernet Modbus TCP, Ethernet IP.

Produktas pristatomas su standartine konfigūracija, kurią lenga pakeisti pagal asmeninius poreikius, norint gauti pageidaujamus rezultatus.

 
GFX4-IR užsakymo lentelė: