ADV200 LC

ADV200-LC (Liquid Cooled) yra naujos skysčiu aušinamos dažnio keitiklių serijos sukurtos ir gaminamos kompanijos GEFRAN. Ši serija skirta aplikacijoms kur svarbiausi reikalavimai yra: atsparumas, ilgas tarnavimo laikas ir patikimumas. Aušinimas skysčiu drastiškai sumažino dažnio keitiklio gabaritus.

ADV200-LC yra geriausias judesio valdymo sprendimas plastiko apdorojimo procesuose, ypatingai ekstrūzijoje ir įpurškimo presuose (injection presses).

ADV200 LC turi inovatyvią aušinimo sistemą kur karštis pašalinamas su vandeniu, vandeniu/glikoliu ar tepalu. Puikią apsaugą nuo korozijos suteikia aliuminiai aušinimo vamzdeliai bei vidinis elektrinės bei aušinimo sekcijos dalių atskyrimas. Vidinis jutiklis tiksliai matuoja drėgmės lygį dažnio keitiklio viduje ir apsaugo nuo kondensato susidarymo.

Papildomai su oru aušinamais ADV200 serijos dažnio keitikliais, ADV200-LC paprastai integruojasi į esamas sistemas.

ADV200-LC valdo asinchroninius bei sinchroninius elektros variklius, su arba be enkoderio. Galimi variklio galingumai (nuo 30 kW iki 1.2 MW) ir tik 5 dažnio keitiklio gabaritai (mechanical sizes). Gabaritams iki 55 kW stabdymo varžos integruotos vidiniame šilumokaityje - tai leidžia sutaupyti papildomos vietos elektros skyde.

ADV200-LC yra įdiegiamas paprastai ir patikimai dėka pažangios konstrukcijos.

Šis dažnio keitiklis turi daug naudingų funkcijų, tarp kurių:

  • Valdymas, funkcijos ir programavimas identiškas oru aušinamiems ADV200 dažnio keitikliams (su visais papildomais priedais)

  • Įdiegta temperatūros valdymo funkcija skirta skysčiu aušinamo dažnio keitiklio ar variklio išorinio elektros vožtuvo reguliavimui 

  • Įdiegta Safe Torque Off atitinkanti Mašinų saugumo direktyvą pagal standartus SIL3 ir PL “d”

  • Standartinis EMC filtras visai serijai ir integruotas įėjimo droselis iki 200kW